Oprogramowanie

Oferowane oprogramowanie powstało na podstawie doświadczeń własnych oraz sugestii napływających od użytkowników. M.in. dzięki temu jest cenione przez osoby z niego korzystające.

szczegóły »Kreślarz

Kreślarz

Program Kreślarz przeznaczony jest dla projektantów różnego rodzaju sieci, przyłączy itp. Oferuje on pomoc od wprowadzania danych poszczególnych węzłów profilu, wyznaczając automatycznie niektóre wielkości, aż do wygenerowania rysunku profilu. Rysunek jest zapisywany w formacie akceptowanym przez większość programów CAD. Ze względu na szereg wbudowanych funkcji oraz gotowych obiektów związanych z biologicznymi oczyszczalniami ścieków, program szczególnie dobrze sprawdza się podczas tworzenia profili kanalizacyjnych. Jest on z równie dobrym skutkiem wykorzystywany przez użytkowników do tworzenia profili: wodociągowych, gazowych, melioracyjnych a nawet do tworzenia przekrojów drogowych.

Program Kreślarz ma za zadanie zautomatyzować wykonywanie profili podłużnych sieci. Został on stworzony z myślą o tworzeniu profili sieci kanalizacyjnych, niemniej jednak może być z powodzeniem stosowany przy pracy nad innymi typami sieci. Program Kreślarz:

 • umożliwia wybór układu oczyszczania ścieków oraz określenie jego parametrów technicznych;
 • automatycznie wyznacza charakterystyczne wielkości;
 • umożliwia zapis i odczyt danych projektu;
 • generuje rysunki w wektorowym formacie dxf (możliwość dalszej obróbki w większości programów CAD);
 • zawiera moduł pozwalający na drukowanie wygenerowanych profili bez konieczności stosowania dodatkowych programów;
 • zawiera rozbudowany plik pomocy;
 • posiada wbudowane, gotowe do wykorzystania obiekty: osadniki, studzienki, armaturę itp.;
 • generuje statystyki profilu;
 • dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze znacznie przyspiesza tworzenie oraz modyfikację profili.

szczegóły »Grafik Dyżurów

Grafik Dyżurów

Program Grafik przeznaczony jest dla osób ustalających miesięczny rozkład pracy dla pracowników (tzw. grafik dyżurów). Ze względu na zawarte w nim specyficzne możliwości najlepiej sprawdza się on podczas tworzenia grafików na oddziałach szpitalnych. Ze względu na duże możliwości konfiguracyjne (m.in. obsługa do 4 zmian roboczych) i elastyczność programu jest on używany przez różnego typu instytucje i firmy.

Dzięki łatwej i intuicyjnej obsłudze pozwala na szybkie utworzenie grafiku, zachowując cały czas kontrolę nad rozdzielonym oraz pozostającym czasem pracowników.

Wszystkie dane wprowadzone przez użytkownika są przechowywane lokalnie, w katalogu, w którym zostanie zainstalowany Grafik. Żadne dane nie są przechowywane w Internecie.

Program m.in. automatycznie wyznacza:
 • miesięczny normatyw czasu pracy,
 • wykorzystany (na podstawie rozdzielonych dyżurów oraz dni wolnych) oraz pozostały do wykorzystania czas pracy pracownika,
 • ilość pozostałego do wykorzystania urlopu wypoczynkowego (na podstawie już przydzielonych urlopów),
 • ilość pozostałych do wykorzystania dni opieki nad dzieckiem (na podstawie już przydzielonych dni).
Ponadto program Grafik generuje wydruki:
 • miesięcznego rozkładu pracy dla grupy pracowników (np.: oddziału szpitalnego) zobacz »,
 • miesięcznej karty ewidencji pracy z podziałem na przepracowane godziny świąteczne, nocne oraz dzienne zobacz »,
 • indywidualnych rozkładów pracy dla grupy pracowników.

Program posiada również możliwość tworzenia własnych szablonów wydruków dzięki czemu można ich wygląd dostosować do dotychczas używanych.

szczegóły »Grafik Dyżurów Pro

Grafik Dyżurów Pro

Grafik Dyżurów Pro wywodzi się z w/w darmowego programu Grafik Dyżurów. W porównaniu z nim oferuje m.in.: więcej możliwości konfiguracyjnych w automatycznym układaniu dyżurów oraz modyfikowalne reguły sprawdzające ułożony grafik. Nie bez znaczenia jest również możliwość uzyskania telefonicznej pomocy technicznej.

szczegóły »MyCalendar

MyCalendar

Za pomocą programu szybko i łatwo wygenerujesz kalendarz z zaznaczonymi własnymi świętami (np.: urodziny, rocznice, ważne daty itp.).

Program tworzy dla każdego miesiąca oddzielną kartkę. Po ich złączeniu otrzymasz niepowtarzalny kalendarz ścienny, biurkowy itp.

By uatrakcyjnić jego wygląd, kalendarium (12 kartek) można nakleić na karton formatu A3 (np. rozłożona teczka A4). Na drugą połowę tektury można przykleić zdjęcie formatu A4 (patrz rysunek u góry strony).